Administratorzy Strony szanują prywatność swoich Użytkowników. Więcej o plikach cookies i ochronie danych osobowych przeczytasz tutaj. 

Wrocław, Hala Stulecia

20 - 22.04.2018

Dzieciaki na start czyli moc rowerowych atrakcji!

 

Hej Dzieciaki! Weekend coraz bliżej, a my mamy dla Was moc atrakcji!  :) 

Nasz DFR-owy rozkład jazdy to m.in.:

- 9:00 - SOBOTA - inauguracja akcji Rowerowy Maj prowadzonej przez Miasto Wrocław podczas której będziecie mogli nauczyć się jak naprawić rower! Szkolenie poprowadzą eksperci z Magazynu Szosa oraz IM-MOTION – Sieci sklepów i serwisów rowerowych. Mamy też dla Was konkurs na najszybszą naprawę przebitej dętki w którym do wygrania są m.in. pyszności od Sonko i super hulajnoga od Frugal.

 

Regulamin konkursu w ramach akcji Rowerowy Maj dostępny jest poniżej:

POBIERZ - REGULAMIN KONKURSU

 Na Wasze rowery czekają też eksperci w naszym serwisie rowerowym i Panowie Policjanci, którzy do 11:30 w sobotę będą znakować Wasze rowery!
Dodatkowo:

- 11:45 i 15:00 - SOBOTA - pokazy BMX driftu w wykonaniu Dawida Godźka z Red Bull Teamu.

 - SOBOTA i NIEDZIELA: 

- strefa Strider Racing - super zabawa na rowerkach biegowych przez cały festiwalowy weekend

- testy najlepszego sprzętu od Frugal

 - 10:00 - NIEDZIELA: Rowerowe kino familijne od Bike Days Festiwal Filmów Rowerowych. Pełno fascynujących opowieści z rowerem w tle. Zobaczymy m.in. Bolka i Lolka przyłączających się do kolarskiego peletonu, Misia Kudłatka wyzywającego zarozumiałą małpkę na kolarską potyczkę czy inne wycieczki rowerowe naszych bohaterów pełne przygód. W programie: "Bolek i Lolek. Przygoda na dwóch kółkach", "Bali. Chodźmy, Tato! No już!", "Miś Kudłatek. Pierwszy na mecie", "Słoń i rower", "Supertata i Pele"  

 

i wiele innych atrakcji! To co, widzimy się?

Więcej informacji o firmie Strider, która jest naszym partnerem dziecięcej strefy znajdziecie tutaj:

 Dwulatek na rowerze? Czemu nie! W trakcie naszego Festiwalu zapraszamy nawet dwuletnie maluchy z opiekunami do Strefy Przygód firmy Strider. Czekają tam na Was fantastyczne rowerki biegowe, świetnie przygotowany tor do jazdy i zawody podczas których emocje będą sięgały zenitu niemal jak na Tour de France! Odwiedźcie koniecznie Strefę Przygód Strider na naszym Festiwalu i sprawdźcie czy nie macie może w domu małego mistrza.

Strefa Przygód Strider to bezpieczna i przyjazna strefa, która zachęca maluchy do rozwijania mobilności na dwóch kółkach. Znajdziecie w niej rowerki biegowe najwyższej jakości, na których maluchy będą mogły spróbować swoich sił w jeździe, przetestować specjalnie na tę okazję zbudowany tor, a nawet zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami w profesjonalnym wyścigu.

Do wspólnej zabawy zapraszamy 2, 3, 4 i 5-letnie maluchy wraz z opiekunami. Strefa Strider to najlepszy sposób aby pokazać najmłodszym jaką frajdę można mieć z jazdy na rowerze. Nowoczesne rowerki biegowe producenta są lekkie i przystosowane do każdej powierzchni. Pozwalają złapać równowagę i koordynację na dwóch kółkach. Budują też pewność siebie wśród najmłodszych i umiejętnie łączą zabawę z nauką. W Strefie Przygód Strider każdy mały rowerzysta zostanie wyposażony w rowerek, kask i ochraniacze – a potem już tylko w drogę!

Czym są rowery STRIDER?

Biegowe rowery balansowe STRIDER zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych dzieciach – aby mogły opanować sztukę utrzymywania równowagi i koordynacji ruchowej jeszcze PRZED nauką pedałowania. Rowery STRIDER mają prostą konstrukcję bez pedałów. Dzięki temu nawet najmniejsze dzieci mogą szybko nauczyć się jeździć na rowerze dwukołowym – bez upadków, które zdarzają się na rowerach trójkołowych i bez niewygodnej jazdy na rowerze dwukołowym z bocznymi kółkami treningowymi.

Rowery STRIDER wykształcają w młodych rowerzystach pewność siebie i umiejętność panowania nad pojazdem. Rowery biegowe STRIDER budują świadomość przestrzeni, rozwijają zmysł równowagi i podstawowe sprawności motoryczne, aby wszystkie dzieci mogły opanować jazdę na rowerze szybciej, lepiej i bezpieczniej.

STRIDER 12” Sport, rowerek biegowy dla dzieci w wieku 18 miesięcy-5 lat.

STRIDER 16”, rowerek biegowy jak również rehabilitacyjny dla dzieci w wieku 6-10 lat.

STRIDER 20”, rower biegowy jak również rehabilitacyjny dla młodzieży, dorosłych i seniorów w wieku 11+ lat.

Zalety rowerów STRIDER

  • Rowery biegowe STRIDER są niezwykle lekkie i bardzo łatwe do kontrolowania przez najmłodsze dzieci.
  • Badania wskazują, że nauka równowagi i koordynacji poprzez ćwiczenia fizyczne intensywnie wspomaga wszechstronny rozwój dziecka.
  • Jazda na rowerze biegowym STRIDER nie tylko wykształca w dziecku zmysł równowagi i koordynacji, ale także pewność siebie.
  • Biegowe rowery balansowe STRIDER mają prostą konstrukcję bez pedałów, dzięki czemu dzieci mogą skupić całą swoją uwagę na nauce utrzymywania równowagi.
  • Rowery STRIDER nie mają żadnych przewodów, łańcuchów, kółek zębatych, pedałów ani wystających elementów, które mogłyby powodować urazy ciała.
  • STRIDER jest bezpiecznym i szybkim sposobem na naturalne i płynne przejście do nauki jazdy na standardowym rowerze z pedałami.
  • Siodełko i kierownica roweru są regulowane, dzięki czemu rower nadaje się dla dzieci w wieku 6-10 lat.
  • Opatentowane zintegrowane podesty umożliwiają wygodne ułożenie stóp podczas jazdy.
  • Wytrzymała stalowa rama i widelec są gwarancją wieloletniego użytkowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o sprzęcie firmy Strider, zajrzyj tutaj: www.stridersports.pl oraz www.facebook.com/StriderPolska