Administratorzy Strony szanują prywatność swoich Użytkowników. Więcej o plikach cookies i ochronie danych osobowych przeczytasz tutaj. 

Wrocław, Hala Stulecia

20 - 22.04.2018

Aktualności

To był wyjątkowy kwietniowy weekend w stolicy Dolnego Śląska! 3 festiwalowe dni, 10 000 gości, ponad 1000 bezpłatnych serwisów rowerowych, blisko 100 wystawców, kilkadziesiąt rozegranych turniejów bike polo i wyścigów oraz doskonała atmosfera rowerowego święta. Tak w skrócie wyglądała II., niezwykle udana, edycja DFR.

Organizatorzy Rowerowego Forum Metropolitalnego podsumowali spotkanie, które odbyło się w piątek, 20 kwietnia br. we Wrocławskim Centrum Kongresowym w ramach naszego Festiwalu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją z Rowerowego Forum Metropolitalnego dostępną tutaj: http://dpr.irt.wroc.pl/index.php/rowerowe-forum-metropolitalne-relacja/

 

Hej Dzieciaki! Weekend coraz bliżej, a my mamy dla Was moc atrakcji!  :) 

 Jeździmy na rowerach i oglądamy filmy. Pomyśleliśmy, że jest wielu nam podobnych. Postanowiliśmy zintegrować środowisko. Potraktować słowa ROWER i KULTURA jak synonimy. Stąd BIKE DAYS Festiwal Filmów Rowerowych, największe w tej części Europy wydarzenie o charakterze artystycznym i sportowym. W tym roku namiastkę rowerowego święta w wykonaniu Bike Days będziecie mogli poczuć także na DFR. Bike Days jedzie z nami i zaprasza Was na film-petardę "Rising from Ashes",  a także niedzielny poranek kinowy dla najmłodszych!

Wielki finał konkursu na najlepszą relację z wyprawy rowerowej coraz bliżej! Czas poznać finalistów! Po burzliwych obradach jury pod przewodnictwem Marcina Jakuba Korzonka możemy Wam zdradzić z kim spotkacie się w wielkim finale i czyje rowerowe przygody poznacie w niedzielę 22 kwietnia na scenie głównej DFR!

Strzelaliście kiedyś bramki na rowerze? A może graliście w polo z prawdziwego zdarzenia? Na Dolnośląskim Festiwalu Rowerowym będziecie mogli stać się prawdziwymi zawodnikami w BIKE POLO i zobaczyć w praktyce na czym polega ta niezwykle widowiskowa dyscyplina sportu! Otwarty turniej w bike polo rozgrywany będzie w weekend 21-22 kwietnia pod wrocławską Halą Stulecia (godz. 13:00-18:00).