I edycja Dolnośląskiego Festiwalu Rowerowego dobiegła końca! Serdecznie dziękujemy za Waszą obecność i zapraszamy na rowerowe święto w 2018 roku!

Wrocław, Hala Stulecia

20 - 21.05.2017

Aktualności

Dobiegł końca Dolnośląski Festiwal Rowerowy organizowany przez Halę Stulecia i Dolnośląski Związek Kolarski. Trzy dni rowerowego święta we Wrocławiu upłynęły pod znakiem zawodów, kongresu, targów turystyczno-branżowych, konkursów i festiwalowego kina. Kilka tysięcy gości, 100 wystawców i atmosfera, jakiej jeszcze we Wrocławiu nie było, to dowód na to, że Dolnoślązacy pokochali rowery. I zapowiedź kolejnej edycji którą już dziś deklarują organizatorzy!

Uwaga! Serdecznie zapraszamy na dodatkowy panel dyskusyjny ROWERZYŚCI (NIE)PEŁNOSPRAWNI - szanse, zagrożenia, doświadczenia, który odbędzie się w sali B na płycie głównej Hali Stulecia, w niedzielę, o godz. 11. Zapraszamy! 

Znamy już finałową piątkę podróżników, którzy w sobotę, w godzinach od 12:00 do 16:00 powalczą o atrakcyjne nagrody! Zapraszamy do Strefy Podróży gdzie będziecie mieli okazję posłuchać o wyprawach rowerowych zapaleńców, poznać świat z perspektywy dwóch rowerowych kół i dowiedzieć się ile pracy i zaangażowania wymaga zorganizowanie wyprawy rowerowej z prawdziwego zdarzenia. Nad całością wydarzenia czuwa Marcin Jakub Korzonek, dziennikarz, podróżnik, fotograf i ekspert od rowerowych eskapad. Zapraszamy!

Blisko 4000 sportowców ze 100 krajów świata. Rywalizacja w 31 dyscyplinach na arenach w całym Wrocławiu. The World Games będzie największą imprezą sportową w 2017 r.w Polsce. Wielkie święto sportu rozpocznie się 20 lipca i potrwa do 30 lipca. Bilety już w sprzedaży.

Bez względu na to czy stajecie na starcie zawodów, czy właśnie jedziecie na rowerze do pracy, każdy miłośnik dwóch rowerowych kół chciałby być zawsze w najlepszej formie. Ale jak to zrobić? Jak sprawić aby nic nie strzykało, skurcz nie łapał, a zakwasy nie dokuczały tak bardzo? A może macie za sobą kontuzję i chcielibyście wrócić do formy? Mamy coś dla Was!

Uwaga, uwaga! Zmianie ulegają godziny sobotnich wyścigów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowym planem wyścigów. W niedzielę za to jedziemy bez zmian i widzimy się na starcie już o 9:30. Do zobaczenia!

Szczegółowe informacje o zawodach organizowanych w ramach DFR znajdziecie tutaj: SPRAWDŹ CO PRZYGOTOWALIŚMY