Administratorzy Strony szanują prywatność swoich Użytkowników. Więcej o plikach cookies i ochronie danych osobowych przeczytasz tutaj. 

Wrocław, Hala Stulecia

20 - 22.04.2018

Targi

Dolnośląski Festiwal Rowerowy to ogrom atrakcji, które będą miały miejsce zarówno we wnętrzach Hali Stulecia, jak i na jej terenach zewnętrznych. Jednym z wydarzeń Festiwalu są targi turystyczno-rowerowe.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy płytę główną i kuluary Hali, w której odbędzie się spotkanie branży rowerowej, producentów i dystrybutorów rowerów, instytucji i organizacji rowerowych, przedstawicieli sklepów i warsztatów, producentów akcesoriów, a także mediów branżowych i regionów turystycznych.
To tutaj każdy ze zwiedzających będzie miał okazję zaplanować swoje rowerowe wyprawy, porozmawiać ze specjalistami, a także dobrać odpowiedni sprzęt. Nie zabraknie prezentacji miejsc do których warto pojechać i wypocząć. Malownicze regiony i gminy zapraszają do siebie. Poznajcie ich walory i sprawdźcie jakie atrakcje przygotowali dla rowerzystów. Każdy znajdzie coś dla siebie!